aangesloten verenigingen

= Snelkeuze damclub =


01 De Schijf
Roosendaal
02 De Variant
Oudenbosch
03 Rompa Leder / D.A.M.
Dongen
04 Dammend Tilburg
Tilburg
08 Heijmans Excelsior
Rosmalen
09 D'Amateurs
Sint-Michielsgestel
10 R.D.S.
Sint-Oedenrode
11 Brainsport.
Eindhoven
12 D.O.G.
Uden
13 E.A.D.
Asten
14 H.S.D.V.
Helden

overzicht aangesloten verenigingen De Schijf Roosendaal De Variant, Oudenbosch Rompa Leder / D.A.M. Dongen Dammend Tilburg Heijmans Excelcior Rosmalen D'Amateurs Sint-Michielsgestel R.D.S. Sint-Oedenrode Brainsport Eindhoven D.O.G. Uden E.A.D. Asten H.S.D.V. Helden

























Op deze webpagina treft u de benodigde gegevens aan waarmee u contacten kunt leggen met de bij de Provinciale Noordbrabantse Dambond aangesloten verenigingen. Besef dat de onderstaande inhoudelijke gegevens mogelijk niet geheel actueel zijn. Wij zijn afhankelijk van de ons toegereikte signalen om deze gegevens daadwerkelijk actueel te kunnen houden en stellen het daarom zeer op prijs om signaleringen van u te mogen ontvangen indien de opgenomen gegevens onjuist of onvolledig zijn.

Daarnaast staan wij open voor mutatieverzoeken voor aanvullende structurele gegevens over uw vereniging. Voor incidentele zaken, zoals de vermelding van een toernooi, bieden wij u de mogelijkheid om deze informatie eenmalig op te nemen onder "Laatste nieuws". Eventueel met een hyperlink naar uw eigen webpagina over de betreffende activiteit.
















Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

Brainsport
Eindhoven



website
Nog niet online.

Iedere woensdag clubavond,
18:00 - 20:00: jeugd, 19:00 - 22:00: volwassenen
Wijkcentrum Blixems
Ouverture 2
5629PV Eindhoven
route

Wiebe Cnossen
email


clubavond: woensdag


























top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

D'Amateurs
Sint-Michielsgestel



website

Ontmoetingscentrum De Huif
Hortensiastraat 2
5271 GT Sint-Michielsgestel
(073) 551 43 94
route

John Wilsens
Achterstraat 86
5268 EE Helvoirt
(06) 12 97 20 09
email

Antoine van Zandvoort
(06) 49 75 42 14
email

clubavond: donderdag

Damcombinatie D'Amateurs:
zaterdag 12:30 uur





















top












Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

Dammend Tilburg.
Tilburg



website

Grandcafé Reeshof
Heereveldendreef 10
5043 EX Tilburg
route
Speciale avonden zoals bijv. Brabant Cup
zullen nog wel in
Café Wandelbos zijn.
Zwartvenseweg 25
5044 PA Tilburg
route

Jasper Deams
email

Jasper Deams
email

clubavond: donderdag



















top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

D.O.G.
Uden



website

Wijkcentrum De Balans
Beatrixhof 470
5401 CT Uden
(0413) 26 95 05
route

Henk vd Heijden
Cornelis Jolstraat 9
5342 TT Oss
(06) 28 23 82 99
email

Johan Rijnen
Stoffels 315
5403 NG Uden
(0413) 26 55 11

Jeugd

Jozef Donkers
(0413) 25 34 93

Ad Peerenboom
(06) 53 47 42 02



















top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

De Schijf
Roosendaal


Buurthuis Keijenburg
Keijenburg 70
4702GG Roosendaal
(0165) 53 54 39

Cees Pot
(0165) 54 60 29
email

extern: John Abelshausen
email

intern: Fre Vanderfeesten
(0165) 54 30 60
email


clubavond: dinsdag
























top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

De Variant
Oudenbosch



De Postduif
De Baarlebossche 11
4731 GR Oudenbosch
(06) 2304 5109
route

Ad Vervoort
St Josephstraat 19
4762 AA Zevenbergen
(06) 50 97 52 82
email





























top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

E.A.D.
Asten


website

Gemeenschapsh. De Klepel
Kerkstraat 8
5721 GV Asten
(0493) 69 13 49
route

Jules Martens
Mercuriusstraat 40
5721 BG Asten
Tel: 0493693588
06 40105828
email





























top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

H.S.D.V.
Helden


website

MFC Kerkeboske
Aan de Koeberg 3
5988 NE Helden
(077) 307 39 69
route

Nico Grubben
Oranjestraat 12
5981 CB Panningen
(077) 307 79 05
email

Nico Grubben
Oranjestraat 12
5981 CB Panningen
(077) 307 79 05
email

clubavond: maandag

























top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

Heijmans Excelsior
Rosmalen


website

Sociaal cultureel Centrum
De Biechten
Vincent van Goghlaan 1
5246 GA Rosmalen
(073) 641 90 72
route

Rene van Oosterhout
Dovenetelstraat 28
5262 DD Vught
(073) 656 35 39
06-15 83 62 65
email

Ties Slagter
(06) 11 13 17 08
email

Jeugdleider:
Karst van Keijzerswaard
email

clubavond: donderdag

training jeugd
van 18.30-19.45uur

senioren vanaf 19.45 uur




















top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

R.D.S.
Sint-Oedenrode


website

Cafe Dommelzicht
Dommelstraat 18
5492 DX Sint-Oedenrode
(0413) 47 80 00
route

Martien van Erp
Zwembadweg 11a
5491 HP Sint-Oedenrode
(0413) 47 64 07
(06) 29 03 87 26
email

Martien van Erp
Zwembadweg 11a
5491 HP Sint-Oedenrode
(0413) 47 64 07
(06) 29 03 87 26
email

clubavond: maandag

























top











Damclub
Speellokaal
Secretaris
Wedstrijdleider
Overig

Rompa Leder / D.A.M.
Dongen

website

De Salamander
Belgielaan 2a
5101 ZG Dongen
(0162) 31 37 05
route

Bas 't Hoen

Simon Rompa